Інформаційні технології

Нові інформаційні технології і засоби автоматизації проектних робіт надають АТ "УКРНАФТОХІМПРОЕКТ" інструменти, що дозволяють розширити межі бізнесу, прискорити розробку проектів та оптимізувати свою діяльність, підтримувати конкурентоспроможність компанії та здійснити її вихід на міжнародне співробітництво, забезпечують розвиток підприємства на якісно новій основі.

Сучасний рівень та висока якість проектних розробок нерозривно пов'язані з постійним оновленням технічного оснащення робочих місць, універсального і спеціального ліцензійного програмного забезпечення. Інститут постійно покращує і нарощує свій технічний потенціал.

100% робочих місць співробітників головного офіса і філіалів оснащені персональними комп'ютерами, які об'єднані в єдину локальну мережу.

Робочі місця співробітників мають швидкісний доступ до мережі "Internet", обладнані усіма сучасними засобами зв'язку.

Для розробки проектної та робочої документації використовується широкий спектр спеціалізованого програмного забезпечення, що включає більше 50-ти найменувань українських і закордонних програмних продуктів, у тому числі основні з них:

AVEVA PDMS
AVEVA P&ID
AVEVA Diagrams
AVEVA Cable Design
AVEVA P&ID 3D Integrator
"AVEVA", Великобританія
Комплексна вертикально інтегрована лінійка програмних продуктів компанії "AVEVA" (Великобританія), призначена для колективної розробки 3D-моделей складних технологічних об'єктів і комплексів фахівцями різного профілю. Забезпечує мультифункціональні можливості - від розробки монтажно-технологічної схеми до реальної 3D-моделі об'єкта з відображенням в ній будівельних конструкцій і вантажопідйомних механізмів, технологічного та допоміжного обладнання, трубопровідної обв'язки, приладів контролю і автоматики, інженерних мереж і комунікацій. Забезпечує вбудований механізм контролю за цілісністю моделі і наявністю колізій.
INTERGRAPH SmartPlant P&ID
"Intergraph Corp", США
Комплексний програмний продукт для розробки монтажно-технологічних схем (P&ID) з атрибутивною інформацією.
GazCAD-2002, 2008
ЗАТ "Хімпроект", Україна
Комплекс програмних продуктів, призначених для колективної розробки монтажно-технологічних схем і 3D-моделей технологічних об'єктів середньої складності на базі графічної платформи "AUTOCAD"
НYSYS.Process
HYSYS.TASC
RPMS 2000
SAFETY
TOKSI
ПВ-Безопасность
Еколог-Шум
Програмні продукти для моделювання технологічних процесів, процесів теплопередачі і технологічних особливостей підприємств нафтопереробки, а також оцінки їх економіки.
Предклапан
Гидросистема
Програмні продукти для розрахунків і вибору марки запобіжних клапанів, гідравлічних розрахунків однофазних потоків рідин або газів, а також для вибору діаметрів та пропускної здатності розгалужених трубопроводів.
SAFETY
TOKSI
ПВ-Безопасность
Програмні продукти, призначені для розрахунків вибухопожежонебезпечності об'єктів, наслідків хімічних аварій на промислових об'єктах, пов'язаних з викидом хімічних речовин в атмосферу, а також для розрахунків енергетичних потенціалів і категорій вибухонебезпечності.
Старт
Астра
Изоляция 2.11
Програмні продукти, призначені для статичного і динамічного розрахунку розгалужених технологічних трубопроводів на міцність, жорсткість і циклічну міцність, з формуванням оптимальної конфігурації, вузлів кріплення і металоємності трубопроводів, а також для розрахунків і вибору ізоляції трубопроводів і обладнання.
ТОПОГРАД 3.22
Plan AutoCAD
Topo Map
AutoCAD
Easy Trace
Планикад
Комплекс програмних продуктів, що використовується при виконанні інженерно-геологічних вишукувань та розробці генеральних планів проектованих об'єктів.
ПДВ-ЭКОЛОГ
"УПРЗА "ЭКОЛОГ"
ЭКОЛОГ ПРО
ЭОЛ (ГАЗ) - 2000
Спеціальні програмні засоби автоматизації проектних робіт, які використовуються при розробці проектів оцінки впливу промислової діяльності на навколишнє середовище.
Structure CAD (SCAD)
КОМЕТА
КРИСТАЛЛ
ВЕСТ
КРОСС
АРБАТ
КАМИН
ФОРУМ
МОНОЛИТ
ФОК 2000,2004
ПАРУС ПК
Спеціальні програмні засоби автоматизації проектних робіт, які використовуються при розробці будівельної частини проектів.

З повним переліком спеціалізованого програмного забезпечення для проектування Ви можете ознайомитися в наведеному нижче файлі:

Завантажити перелік ПЗ в форматі XLS

Корисно