Запрошуємо на роботу

Актуальні вакансії:

Інженер з якості та ліцензування 6000 грн.
Вимоги: досвід роботи від 2 років, вища освіта.
Вимоги: Досвід роботи з державними та міжнародними сертифікаційними органами, органами Ліцензування. Наявність сертифіката внутрішнього аудитора. Практичні навички розробки документації, АНАЛІЗУ ефектівності систем менеджменту, складання програм Поліпшення якості за результатами АНАЛІЗУ. Володіння англійською мовою (бажано).
Обов’язки: 1. Розробка і впровадження Інтегрованої системи менеджменту (ІСМ) підприємства відповідно до вимог стандартів ISO 9001: 2015 року, ДСТУ ISO 9001: 2015-го, OHSAS 18001: 2007, ISO 45001: 2018.
2. Підготовка і участь в проведенні зовнішніх і внутрішніх сертифікаційних, ресертифікаційного і наглядових аудитів підрозділів підприємства (планування, складання програми аудиту, звітності, розробка коригувальних дій за результатами аудиту та моніторинг їх реалізації на відповідність вимогам стандартів ISO 9001, OHSAS 18001, ДСТУ ISO 9001 та ін.
3. Участь в розробці, впровадженні і актуалізації внутрішніх стандартів підприємства і методичних документів щодо поліпшення ІСМ підприємства.
4. Організація робіт по підготовці документів, необхідних для отримання ліцензії (свідоцтва, дозволи та ін.), Кваліфікаційних сертифікатів, атестатів і т.п. на певний вид діяльності.
5. Участь в розгляді зауважень і рекламацій за якістю проектної документації, що надходять від замовників, органів інспекції та експертизи.
Інженер інформаційно-аналітичного сектору 6000 грн
Стать: жіноча.
Освіта:вища технічна (бажано НТУУ "КПІ", КНУБА)
Досвід роботи: від 1-го року. Досвід роботи з програмами "УФД/Бібліотека", Ірбіс та ін. Додатково: Володіння технічною англійською мовою (рівень – не нижче Intermediate)
Основні обов’язки: 1. Занесення всіх наявних нормативно-технічних документів (періодичні видання, довідково-інформаційна, учбова і науково-технічна література тощо) в програму "УФД/Бібліотека" (єдина інформаційна база даних для використання співробітниками підприємства).
2. Участь у складанні та регулярному оновленні переліків нормативних документів (законодавства, інструкцій, стандартів, нормативів та ін.) з питань, що відносяться до спеціалізації підприємства.
3. Переклад науково-технічної інформації з/на іноземну мову (англійська).
4. Участь у підготовці та доведенні до співробітників інформаційних повідомлень про нові надходження науково-технічної інформації в інформаційно-аналітичний сектор, відмінені та замінені документи.
5. Методична допомога проектувальникам, роз'яснення і тлумачення нормативних документів, підготовка запитів в організації-розробники НТД.
6. Участь у розгляді зауважень і рекламацій щодо якості проектної документації, що надходять від Замовників, органів інспекції і експертизи.
7. Участь у створенні і регулярному оновленні бази даних по номенклатурі продукції заводів-виробників і постачальників обладнання та устаткування, що застосовується при проектуванні (по замовленням відділів-проектувальників).
Інженер-геолог 7000 грн.
Вид зайнятості: повна зайнятість, готові взяти студента.
Вимоги:вища освіта, досвід роботи від 2 років.
Умови роботи: повний робочий день, з 8.30 по 17.00, можливі відрядження, соцпакет, зарплата 7000 грн.
Обов'язки: складання кошторисно-договірної документації, польові та камеральні інженерно-геологічні роботи, обробка польових і лабораторних даних, складання науково-технічних звітів з інженерно-геологічних вишукувань. Робота в Auto CAD та Win GEO.
Інженер опалення і вентиляції 7000 грн.
Вид зайнятості: повна зайнятість, готові взяти студента.
Вимоги: вища освіта, досвід роботи від 2 років.
Умови роботи: повний робочий день, з 8.30 по 17.00, соцпакет.
Обязанности: проектування нафтохімічних та нафтопереробних підприємств. Робота в Auto CAD та PDMS.
Инженер генплана и транспорта 8000 грн.
Вид зайнятості: повна зайнятість.
Вимоги: вища освіта, досвід роботи від 5 років.
Умови роботи: повний робочий день, з 8.30 по 17.00, соцпакет.
Обов'язки: проектування нафтохімічних та нафтопереробних підприємств. Робота в Auto CAD та PDMS.
Електромонтер 6000 грн.
Вимоги: освіта середня спеціальна за професією "електромонтер", досвід роботи від 1 року на аналогічних посадах, наявність 3 групи допуску.
Обов'язки: забезпечення безперебійної та безаварійної роботи електроустановок, своєчасний ремонт, ліквідація несправностей в роботі електроустановок.
Умови роботи: повний робочий день, з 8.30 по 17.00.
Слюсар-сантехнік 6000 грн.
Вимоги: ппрофільна освіта, досвід роботи від 5 років. Знання правил ремонту і експлуатації систем центрального опалення, водопостачання, каналізації і водостоків.
Обов'язки: ремонт систем центрального опалення, водопостачання, каналізації та водостоків.
Умови роботи: повний робочий день, з 8.30 по 17.00.
Контактна інформація:

Маряк Лілія Володимирівна

Начальник загального відділу

Телефон: +38 (044) 272-24-66

Факс: +38 (044) 272-18-51

E-mail: ok@unxp.relc.com

Корисно