Наші досягнення

2003

Кабінет Міністрів України. Почесна грамота за вагомий внесок у розвиток нафтогазодобувної, нафтопереробної та нафтохімічної галузей промисловості.

2004

Державний комітет України з будівництва та архітектури. Диплом переможця конкурсу на кращі будинки і споруди, збудовані та прийняті в експлуатацію в Україні у 2004 році, за високу якість проектування.

2006

Центральна рада профспілки працівників хімічних та нафтохімічних галузей промисловості України. Почесна грамота за досягнення високих показників у роботі та з нагоди професійного свята - Дня працівників нафтової, газової та нафтопереробної промисловості.

2008

Міністерство палива та енергетики України. Почесна грамота за вагомий внесок у розвиток нафтопереробної і нафтохімічної промисловості України, значні трудові здобутки, високу професійну майстерність, з нагоди професійного свята - Дня працівників нафтової, газової та нафтопереробної промисловості та 50-річчя від дня заснування інституту.
Федерація профспілок України. Почесна грамота за активну громадську діяльність, вагомий внесок у розвиток нафтопереробної галузі, високі показники у господарсько-фінансовій діяльності, соціальному розвитку та з нагоди 50-річчя створення АТ "УКРНАФТОХІМПРОЕКТ".
Центральна рада профспілки працівників хімічних та нафтопереробних галузей промисловості України. Почесна грамота за значний внесок у розвиток нафтопереробної промисловості України, розробку нових технологій та з нагоди 50-річчя з дня заснування.

2011

Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України. Диплом 1 ступеня Харківській філії АТ "УКРНАФТОХІМПРОЕКТ" - переможця конкурсу на кращі будинки і споруди, збудовані та прийняті в експлуатацію в Україні у 2010 р. у номінації "Промислові підприємства та об'єкти виробничого призначення".

2019

За результатами дослідження Національного бізнес-рейтингу, АТ "УКРНАФТОХІМПРОЕКТ" визнано одним з найефективніших підприємств України у своїй галузі, а підтвердженням високого статусу, надійності й ефективності ведення бізнесу стала престижна нагорода "Лідер року 2018".
Корисно