Ліцензії та Свідоцтва

АТ "УКРНАФТОХІМПРОЕКТ" має всі Ліцензії, Свідоцтва і Дозволи, які необхідні для здійснення інжинірингової діяльності на території України, Республіки Казахстан:

Україна

Ліцензія державної архітектурно-будівельної інспекції України № 39-Л від 24.10.2016 р.
Державний комітет України з промислової безпеки, охорони праці та гірничого нагляду. Дозвіл на початок виконання роботи підвищеної небезпеки.
Державний комітет України по нагляду за охороною праці. Дозвіл на початок роботи по виконанню проектно-вишукувальних робіт за вибухо-пожежонебезпечними виробництвами нафтогазопереробної і нафтохімічної промисловості України.
Головне управління праці в Київській області. Дозвіл № 66.16.32.
Головне управління праці в Київській області. Дозвіл № 67.16.32.
Державна служба гірничого нагляду та промислової безпеки України. Дозвіл № 293.13.30.
Територіальне управління державної служби гірничого нагляду та промислової безпеки України в Київській області та м.Києві. Дозвіл № 3888.13.32
Декларація відповідності матеріально-технічної бази роботодавця вимогам законодавства з питань праці та промислової безпеки

Співробітники АТ "УКРНАФТОХІМПРОЕКТ" пройшли курси з підвищення кваліфікації і отримали кваліфікаційні сертифікати інженерів-проектувальників з наступних спеціалізацій:

- Інженерно-будівельне проектування у частині забезпечення безпеки експлуатації, забезпечення захисту від шуму

- Інженерно-будівельне проектування у частині забезпечення економії енергії

- Інженерно-будівельне проектування у частині забезпечення механічного опору та стійкості

- Інженерно-будівельне проектування у частині кошторисної документації

- Інженерно-будівельне проектування у частині виконання інженерних вишукувань

- Інженерно-будівельне проектування у частині забезпечення безпеки життя і здоров'я людини, захисту навколишнього природного середовища

- Інженерно-будівельне проектування у частині дотримання вимог пожежної безпеки

Республіка Казахстан

Міністерство національної економіки Республіки Казахстан. Комітет у справах будівництва, житлово-комунального господарства та управління земельними ресурсами. Державна ліцензія на заняття проектною діяльністю I категорії.
Агентство Республіки Казахстан у справах будівництва і житлово-комунального господарства. Державна ліцензія на заняття будівельно-монтажними роботами III категорії.
Агентство Республіки Казахстан у справах будівництва і житлово-комунального господарства. Державна ліцензія на заняття вишукувальною діяльністю.
Міністерство енергетики Республіки Казахстан. Департамент державної інспекції в нафтогазовому комплексі. Державна ліцензія. Проектування (технологічне) і (або) експлуатація гірничих виробництв (вуглеводнева сировина), нафтохімічних виробництв, експлуатація магістральних газопроводів, нафтопроводів, нафтопродуктопроводів в сфері нафти і газу. Невідчужувана, клас I
Міністерство з інвестицій та розвитку Республіки Казахстан. Республіканська державна установа "Комітет індустріального розвитку та промислової безпеки". Атестат на право проведення робіт в області промислової безпеки в нафтогазовій, нафтогазовидобувній, нафтогазопереробній, хімічній, енергетичній, будівельній, гірничо-металургійній, харчовій, геологорозвідувальній, легкій та транспортній галузях промисловості.
Корисно