Інженерні вишукування

Топографо-геодезичні роботи:

Збір, вивчення та аналіз наявних топографо-геодезичних матеріалів. Складання програми або проекту виконання топографо-геодезичних робіт. Топографо-геодезичне обстеження майданчиків майбутнього будівництва. Участь у виборі майданчика під будівництво. Планове і висотне обгрунтування топографічних зйомок. Топографічні зйомки об'єктів. Площа, масштаб і перетин рельєфу топооснови. Зйомка підземних і надземних інженерних мереж.

Вишукування лінійних об'єктів:

Трас трубопроводів, ЛЕП, ЛЕС; зйомки існуючих внутрішньомайданчикових автомобільних і залізних доріг відповідно до чинних інструкцій на виконання цих робіт.

Інженерно-геологічні роботи:

Інженерно-геологічні вишукування майданчиків і трас з видачею вихідних даних для проектування в обсязі, обумовленому стадією проектування, видом, класом і конструктивними особливостями будівель і споруд, зазначених у завданні на вишукування.

Завдання на інженерно-геологічні вишукування для вибору майданчика будівництва видаються за встановленою формою, а на дослідження для розробки генплану і проектування окремих будівель і споруд - з додатком ситуаційного плану і позначенням меж вишукувань або генплану з посадкою проектованих будівель і споруд та їх будівельної характеристикою.

Корисно